Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Park Cihelka

Středočeský kraj, Libčice nad Vltavou

Lokalita Středočeský kraj, Libčice nad Vltavou
Cena 8,64 mil. Kč
Cena m2 107 985 Kč
Dispozice 3+kk
Rozmezí velikostí 80 m2
Termín dokončení květen 2023
Počet bytů 1
Počet pater 3
  • Parkování checked
  • Garáž checked
  • Sklep unchecked
  • Terasa checked
  • Balkón checked
  • Předzahrádka checked
  • Udržitelnost checked

Park Cihelka
Poslední volný byt pro ty, kteří hledají nový domov, daleko od ruchu metropole, ale blízko do jejího centra. Park Cihelka v malebném městečku Libčice nad Vltavou je před kolaudací, bydlet tak můžete již v létě.

Bydlení s mnoha benefity
Bezbariérový výtah, kvalitní materiály ve standardním vybavení bytů, kočárkárna a kolárna se sprchou pro mytí kol, kočárků či sprchování psů. Výsledná podoba Vašeho nového domova záleží už jen na Vašem vkusu. Klíč k novému bydlení je zároveň klíčem ke všem společným prostorám, které pro vás v Parku Cihelka vzniknou. V komunitních záhoncích u domu si vypěstujete vlastní bylinky nebo zeleninu do polévky. Dobrý drink se sousedy si dáte na společné zahradě pod okny. Zahradníci ocení dešťovou vodu z vlastní akumulační nádrže, kterou využijí pro zalévání předzahrádky i společných záhonů. Postaráme se i o to, aby si vaše děti mohly hrát jako za časů vašeho dětství – společně na hřišti u domu.
 

Umění bydlet na správném místě
Řeka Vltava, důležitá spojnice měst a městeček od jihu po střední Čechy, vytvořila na své cestě mezi Prahou a Mělníkem zelené meandry, zátoky i skalnaté stráně. Někde uprostřed této cesty vymlela reliéf Větrušických roklí, chráněné přírodní rezervace, která z opačného břehu shlíží na malé městečko Libčice nad Vltavou.

Lokalita
Nový rezidenční areál v Libčicích nad Vltavou, městě, které leží na levém břehu Vltavy, jen 13 km od Prahy a 7 km od Kralup nad Vltavou. Mezi nimi, podél řeky, se jak nit vine železniční trať, po které se z Libčic do centra naší metropole dostanete už za 20 minut. Cestu vlakem do práce v centru Prahy si na rozdíl od jízdy metrem můžete vychutnávat. V Libčicích navíc nastoupíte na zastávce Letky, kam to z nového domova v Parku Cihelka máte jen pár minut chůze. Libčice nad Vltavou umí překvapit svou vybaveností. V centru města najdete dobře vybavenou mateřskou a základní školu. Vaše děti mohou navštěvovat základní uměleckou školu, která sídlí v prvorepublikové vile v těsném sousedství Parku Cihelka.

Přehled jednotek

Jednotka Cena za jednotku Cena za m2 Rozmezí velikosti
3+kk 8,64 mil. Kč 107 985 Kč 80 m2

Velikosti

3+kk 80 m2

Ceny za jednotku

3+kk 8,64 mil. Kč

Cena za m2

3+kk 107 985 Kč

Lokalita

MHD 8 minut
Centrum 15 minut
Dětská hřiště 7 minut
Škola 4 minuty
Školka 3 minuty autem
Obchod 12 minut
Lékárna 7 minut

Získejte svou nabídku na míru

Vyplňte, prosím, následující formulář. Brzy se vám ozveme a poskytneme vám o ní detailní informace.

Skanska

Již více než 135 let jsme jednou z největších světových developerských a stavebních společností. Působíme na vybraných trzích v severských zemích, Evropě a USA. Díky našim znalostem a předvídavosti utváříme způsob, jakým lidé žijí, pracují a spojují se. Jedinečná kombinace globálních zkušeností, místních odborných znalostí a finanční síly nám umožňuje ujímat se těch nejsložitějších stavebních projektů ve světě.