Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nové

Vilová čtvrť PRIMAVERA

Středočeský kraj, Úvaly

Lokalita Středočeský kraj, Úvaly
Cena od 19,90 mil. Kč do 23,82 mil. Kč
Cena m2 od 105 312 Kč do 127 272 Kč
Dispozice 5+kk a větší
Rozmezí velikostí 165-198 m2
Termín dokončení září 2023
Počet bytů 30
Počet pater 1
  • Parkování checked
  • Garáž checked
  • Sklep unchecked
  • Terasa checked
  • Balkón unchecked
  • Předzahrádka checked
  • Udržitelnost checked

Představujeme Vám vilovou čtvrť PRIMAVERA. Vzdušná lokalita, kvalita materiálů srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, minimalistická a praktická architektura, funkčnost každého detailu a inovativní přístup. Naší snahou byla také nízká spotřeba energií, účelný půdorys a komplexnost řešení. Těmito požadavky se řídil tým architektů z renomovaného atelieru ARCHITEKTURA Ing. arch. Davida Krause, který pro Vás Vaše nové bydlení navrhoval.

Velkou předností Vašeho nového bydlení ve vilové čtvrti PRIMAVERA je její umístění, které je správnou kombinací dopravní dostupnosti, přírody, služeb, soukromí, blízkosti školy i zdravotního střediska, možnosti zábavy i nakupování. Nachází se v jižní části města Úvaly, ze kterého se každou čtvrthodinu dostanete vlakem do centra Prahy za pouhých 26 minut, nebo autem na stanici metra Černý Most jen za 17 minut. Do největší pražské přírodní rezervace Klánovice-Čihadla to zvládnete na kole i pěšky. Vilová čtvrť PRIMAVERA v Úvalech za Klánovickým lesem je přesně to, co hledáte.

Při plánování vilové čtvrti  PRIMAVERA jsme kladli důraz na vytvoření prostorné a vzdušné obytné zóny, kde si děti po jejím dokončení budou moci bezpečně hrát a pobíhat nejen na dětském hřišti či v téměř 250 metrů dlouhých nově vysázených alejích, ale také na obytných dlážděných ulicích. Pro děti má město Úvaly několik mateřských školek, základní i uměleckou školu a dům dětí. K dispozici je Vám také zdravotní poliklinika i veterinární ordinace, malé obchůdky i větší supermarkety.

Při projektování byly jedním z našich cílů nízké náklady na vytápění. Proto jsme maximálně využívali principů výstavby pasivních domů. Použili jsme výjimečně izolující stěny, okna zasklená izolačními trojskly a mimořádně silné izolace střechy. Zvětšili jsme prosklené plochy, abychom využili energii slunečních paprsků. Do obou podlaží Vaší vily jsme nainstalovali teplovodní sálavé podlahové vytápění, které umožní snížení spotřeby energie na vytápění o dalších 12-18%. Úspornost našich vil prokazuje jejich zařazení do kategorie A - mimořádně úsporná nebo B - velmi úsporná.

Přehled jednotek

Jednotka Cena za jednotku Cena za m2 Rozmezí velikosti
5+kk a větší od 19,90 mil. Kč do 23,82 mil. Kč od 105 312 Kč do 127 272 Kč 165-198 m2

Velikosti

5+kk a větší 165-198 m2

Ceny za jednotku

5+kk a větší od 19,90 mil. Kč do 23,82 mil. Kč

Cena za m2

5+kk a větší od 105 312 Kč do 127 272 Kč

Lokalita

MHD 9 minut
Centrum 4 minuty autem
Dětská hřiště 1 minuta
Škola 4 minuty autem
Školka 3 minuty autem
Obchod 3 minuty autem
Lékárna 5 minut autem

Získejte svou nabídku na míru

Vyplňte, prosím, následující formulář. Brzy se vám ozveme a poskytneme vám o ní detailní informace.

JARO REAL

Společnost JARO REAL se zaměřuje na širší realitní činnost zejména v oblasti Prahy a okolí. Pro koncové klienty i dodavatele rodinných domů na klíč buduje komfortní lokality se stavebními parcelami pro rodinné domy a ve spolupráci s renomovanými dodavateli připravuje lokality s nízkoenergetickými rodinnými domy na optimálních pozemcích.